Пребарување
Filters

Коментари за производот за Body Control Хулахопки

Напишете коментар
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
  • Лош
  • Одлично
Постоечки осврти
Боди контрол
Слаб е квалитетот на хулахопките со мидер , боди контрол
На прстите нема појачување и се кинат на прво носење
Марина | 19.5.2018 13:55
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (1/0)