Пребарување
Filters
Напишете коментар
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Постоечки осврти
Боди контрол
Слаб е квалитетот на хулахопките со мидер , боди контрол
На прстите нема појачување и се кинат на прво носење
Од: Марина | Датум: 19.5.2018 13:55
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (1/0)
€5,80
€4,64
Достапност: Нема на залиха
SKU: 008019
Производител: ПЕНТИ
*
*