Пребарување
Filters
banner
Вести
Тик-так.. тик-так... утре, 15.04.2019, понеделник, започнуваат фантастични 7 дена МЕГА ПОПУСТИ во сите продавници на Сара Фешн и онлајн на www.sarafashion.mk! Понудата е голема и има избор за сите: маици, килоти, градници, пижами и хулахопки – се дел од асортиманот со супер цени. Oваа мега Тик-так акција која повторно се случува низ продавниците на Сара Фешн, ќе трае само седум дена т.е. до 21.04.2019, недела.
детали
Големо отворање на нова Сара Фешн во Делчево, 06.04.2019, сабота! Придружете ни се на забавата и искористете го попустот на одредени артикли! Благодарност до сите оние што не посетивте и ни го направивте нашиот прв работен ден посебен!!
детали
Кога станува збор за мажите и нивната долна облека, пижами или чорапи, без исклучок трендовите и квалитетот стануваат се повлијателни при изборот. Ви треба идеја за подарок, сакате да ги изненадите својот сакан, блиски роднини или пријатели, а не знаете каде да се обратите бидејќи мажите навистина се специфични кога станува збор за подарување на долна облека или чорапи.
детали